EchipamenteSaloane.ro – Global Cosmetics Distribution – companie specializata in importul si comercializarea de mobilier, echipamente, ustensile si cosumabile pentru barber shop, saloane de infrumusetare si centre SPA, cu o experienta de peste 18 ani in industria beauty atat pe plan national cat si pe plan internationalangajam pentru showroom-ul nostru din Bucuresti:

Sofer / Montator Mobilier Coafor&Frizerie

Formular de aplicare:

    Prin trimiterea acestui formular de aplicare declar că am citit și sunt de acord cu Politica de Confidențialitate a site-ului. EchipamenteSaloane.ro.

    Dorim să ne mărim echipa și avem nevoie de un coleg serios, cu simțul umorului (vrem să fie o atmosferă cât mai plăcută în colectivul nostru) dar cel mai important dornic de o continuă dezvoltare pe plan financiar cât și profesional în cadrul firmei noastre!

    Cerințe:

    • Experiență în domeniu( cu cât mai multă cu atât mai bine);
    • Să È™tie să folosească Echipamente & scule de mână;
    • Atent la detalii È™i dedicat proiectelor la care lucrează;
    • Permis de conducere categoria B;
    • Are o atitudine politicoasă atât față de toÈ›i colegii, cât È™i față de clienÈ›ii cu care vine în contact;
    • Punctual È™i responsabil;

    Responsabilități:

    • PregăteÈ™te È™i asamblează mobilierul conform schiÈ›elor;
    • Datoria de a se asigura întotdeauna că nu îi lipseÈ™te nimic înainte de livrare;
    • Montarea È™i asamblarea mobilierului la spaÈ›iul clientului;
    • Execută orice alte dispoziÈ›ii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia;

    Ce oferim:

    • Un program de lucru într-un mediu prietenos cu colegi cu experiență în domeniu;
    • Programul de lucru este de L-V în intrevalul orar 10:00-18:00;
    • Scule pentru desfășurarea activității;
    • Prime de PaÈ™te È™i de Crăciun;
    • Un salariu motivant;

    Dacă tu consideri că ești persoana potrivită care se pliază pe ceea ce ne dorim de la viitorul coleg dar totodată și ce oferim pentru acesta va rugam trimiteti cv ul dumneavoastra la adresa email cariere@echipamentesaloane.ro.

    Pentru mail multe detalii va rugam apelati 0725387858

     Te asteptam in echipa noastra!

    0